hfr
31 شهریور 1401 - 06:48

تغییر ساعت کار ادارات شهر اصفهان از دوم مهرماه

مصوبه تغییر کار ادارات شهر اصفهان در مهرماه، ابلاغ شد.

براساس اعلام اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اصفهان ،طبق ابلاغیه شورای هماهنگی ترافیک استان به منظورکاهش بار ترافیکی سطح کلانشهر اصفهان در مهرماه و بازگشایی مدارس و دانشگاه ها، طبق هماهنگی‌های صورت گرفته در این زمینه، ساعات شروع به کار کارکنان ادارات شهر اصفهان از روز شنبه مورخ ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ تا ۱۴۰۱/۰۷/۳۰ به شرح زیر تعیین گردید:

۱_ شروع ساعت کاری کارکنان ادارات به صورت شناور از ساعت ۷ تا ۸:۳۰ صبح با تایید و هماهنگی مدیر مربوطه خواهد بود.

۲_ ساعت کاری بانک‌ها از ساعت ۷ و حضور کارمندان بانک‌ها از ساعت ۶:۳۰ خواهد بود.

۳_ ساعات بازگشایی آموزشگاه‌های نواحی شش گانه اصفهان مطابق با مصوبه شورای آموزش و پرورش می‌باشد.

لازم به ذکر است در اجرای ماده ۸۷ قانون مدیریت خدمات کشوری، رعایت ساعات اداری موظف (۴۴ ساعت در هفته) الزامی بوده و مدیران محترم ترتیبی اتخاذ نمایند که فرایند خدمت رسانی و پاسخگویی به مردم شریف استان با هیچ وقفه یا خدشه‌ای مواجه نگردد.

همچنین در موارد خاص به تشخیص بالاترین مسئول دستگاه اجرایی، برخی از کارکنان و نیرو‌های مجموعه از این امر مستثنی خواهد بود.

مراکز بهداشتی و درمانی، بیمارستان‌ها، اورژانس، آتش‌نشانی، خدمات امداد جاده‌ای، مراکز نظامی و انتظامی بخش‌های اجرایی و خدمات شهرداری‌ها و واحد‌های عملیاتی دستگاه‌های اجرایی از مفاد این ابلاغیه مستثنی می‌باشند.

مراکز بهداشتی و درمانی، بیمارستان‌ها، اورژانس، آتش‌نشانی، خدمات امداد جاده‌ای، مراکز نظامی و انتظامی بخش‌های اجرایی و خدمات شهرداری‌ها و واحد‌های عملیاتی دستگاه‌های اجرایی از مفاد این ابلاغیه مستثنی می‌باشند.باشگاه خبرنگاران جواناصفهاناصفهان

شناسه خبر: 751094